תשובות לשאלה אילו בעיות יכולה לפתור יועצת שינה

להפוך להיות הורים זה לא דבר פשוט, ולמרות שכולם רוצים לעשות את זה, אי אפשר באמת לדעת על מה מדובר לפני שעושים את הצעד הזה ממש. אחת מהשאלות הגדולות ביותר, ואחד מהקשיים העיקריים, זה איך להתמודד עם בעיות שינה אצל תינוקות. כולנו מכירים את ההורים האלה שתמיד רואים אותם עם עיניים אדומות או חשים את העצבנות שלהם כיוון ששבועות ארוכים הם לא ישנים, והגיע הזמן שכולו נדע שלא חייבים לחיות ככה. יש היום פתרון למצב, והפתרון מתחיל אצל יועצת השינה. כעת אתם בוודאי מעלים חיוך סקפטי על פניכם ושואלים אילו בעיות יכולה לפתור יועצת השינה? שכן אם היה פתרון קסם למצב הייתם יכולים כבר למצוא אותו. אם כך, הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת שזה לא מדובר על פתרון קסם, והדבר השני זה שמדובר על תהליך שאתם צריכים בו ליווי.

לאיזו יועצת שינה כדאי לפנות?

יועצת שינה מקצועית שכדאי לפנות אליה היא כזו שיש לה לא רק ניסיון אישי, אלא גם הרבה מעבר לכך. רק אשת מקצוע שאכן למדה את התחום הזה לעומק וכבר הצליחה לעזור להרבה מאוד הורים תוכל לסייע גם לכם, ואין ספק שאם אתם כבר עושים את הצעד הזה הרי שמגיע לכם לפתור את הבעיה שאיתה אתם מתמודדים. יש ילדים שלא נרדמים בכלל, יש כאלה שנרדמים רק בהנקה, יש כאלה שמתעוררים ורוצים לאכול ויש כאלה שנרדמים רק על הידיים. בבואנו לענות על השאלה אילו בעיות יכולה לפתור יועצת השינה צריך להבין תחילה שהבעיות הן מגוונות ומורכבות ביותר, ולמעשה כל זוג הורים מתמודדים עם בעיה אחרת בנוגע לשינה. יש ילדים שבוכים מתוך שינה ויש כאלה שההורים שלהם פשוט לא לימדו אותם להירדם, כך שאין ספק שהדבר הראשון שצריך לעשות הוא לנסות להבין מאיזו בעיה התינוק שלכם סובל או איפה בדיוק נמצא הקושי שלו.

טקס שינה

אחד מהדברים שתמיד מוכיחים את עצמם בתור טובים ומועילים זה טקס שינה, והאמת היא, שאם עד היום לא הקפדתם על טקס כזה, אז כדאי שתתחילו לעשות את זה כבר עכשיו. טקס השינה יגרום לכך שהתינוק שלכם יתרגל לשינה והגוף שלו יבין באופן עצמאי שהוא אכן הולך לישון, דבר שיקל עליו מאוד את השינה עצמה. יש עוד הרבה מאוד טיפים שכל יועצת שינה תוכל לתת לכם, ולכן למעשה המסקנה העיקרית היא שלא כדאי לנסות להתמודד עם הקושי הזה לבד. אין ספק שגם אתם, כמו הורים אחרים, ניסיתם לשנות את הדברים וניסיתם להוביל את התינוק שלכם לשינה, אך במידה ולא הצלחתם, פשוט כדאי לבקש עזרה. יש היום הרבה יועצות שינה מקצועיות שיכולות לסייע לכם ולכן כל שעליכם לעשות הוא לפנות אליהן.

line
footer
כל הזכויות שמורות © Liran.co.il